« Strona Główna / [ Strony WWW Sportowe ] / Kulturystyka


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Serwis z poradami mistrzów o treningu na siłowni. o adresie http://: http://trenerok.pl/

W serwisie szeroka oferta kursów i filmów instruktażowych dla ćwiczących na siłowni. Uznani trenerzy tacy jak Jan Łuka i Ryszard Rećko udzielają swoich porad dotyczących treningu na siłowni. Na stronie możemy zobaczyć wiele darmowych kursów i filmów instruktażowych ukazujących diety, trening na masę i siłę. Częścią treningu jest ustalona dobra dieta, która połączona z systematycznymi ćwiczeniami daje oczekiwane wyniki w postaci dobrej sylwetki. Omówione plany ćwiczeń umożliwiają prowadzenie właściwego treningu w dłuższym czasie. Doświadczenie wielokrotnych mistrzów Polski jest gwarancją sukcesu. Interesującym elementem tego systemu jest dieta ustalona do grupy krwi ćwiczącego.
Page Rank: -1

:: Serwis z poradami mistrzów o treningu na siłowni. | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Ćwiczenia o adresie http://: http://dietyitrening.eu/

Potrzebujesz zmienić swoją sylwetkę, zacznij przygodę ze sportem. Pod naszym okiem dostosujesz dietę oraz trening do własnych osobistych potrzeb.Przekonasz się jak dzięki naszej pomocy w bezproblemowy sposób uzyskasz sylwetkę o której od zawsze marzyłeś. Zacznij ćwiczenia już dzisiaj.
Page Rank: -1

:: Ćwiczenia | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186