« Strona Główna / [ Strony WWW Turystyczne ] / wczasy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Wakacje Grecja o adresie http://: http://www.extra-wakacje.pl/

Biuro podróży ma przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę. Specjalna wyszukiwarka pozwoli Tobie na odnalezienie właściwej wycieczki. W celu obejrzenia całości naszej wspaniałej oferty, serdecznie zapraszamy do serwisu.
Page Rank: 3

:: Wakacje Grecja | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Hotel spa góry o adresie http://: http://www.szczesna.pl/

Jeśli interesują Państwa atrakcyjne wyjazdy na narty, to reklamujemy ośrodek wczasowy MD. Cena pokoju obejmuje lodówkę, czajnik, telewizor LCD z DVD i łazienkę. Nasz hotel spa góry przeszedł remont, jest innowacyjnie i kompletnie wyposażony. Hotel Muszyna usytuowany jest w przepięknej miejscowości uzdrowiskowej. Wykwalifikowana kadra obsługi gwarantuje noclegi w Muszynie na wysokim poziomie. Pośród atrakcji znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz zabiegi SPA. Zapraszamy wszystkich, którzy liczą na udane wakacje w górach.
Page Rank: 2

:: Hotel spa góry | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Atrakcyjne wczasy Kołobrzeg o adresie http://: http://www.muszelka.k-kolobrzeg.info.pl/

Na witrynie internetowej mieści się oferta nadmorskiego obiektu rehabilitacyjno-wypoczynkowego. Na terenie ośrodka mieści się plac zabaw, boisko do siatkówki, piłkarzyki itp. Zajmujemy się organizacją turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych. Dla naszych klientów przewidujemy różne atrakcje takie jak ogniska, wieczorki taneczne. Każdy domek posiada kompleksowe wyposażenie o dobrym standardzie. Nasz obiekt rekreacyjny tworzą domki z łazienkami i tarasami. Gwarantujemy udane wakacje Kołobrzeg spędzone w naszym obiekcie.
Page Rank: 2

:: Atrakcyjne wczasy Kołobrzeg | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Blog turystyczny o adresie http://: http://turystyka.kz1.pl/

Na blogu znajdziecie opisy ciekawych miejsc w Polsce wraz ze zdjęciami, które mam nadzieję, zachęcą do zwiedzenia zakątków naszego pięknego kraju. Znajdziecie tu wiele różnych ciekawych informacji o miastach, miasteczkach, wsiach, zamkach, muzeach, miejscach do których można wybrać się z dziećmi, rodziną, przyjaciółmi lub spędzić czas tylko we dwoje. Myślę, że zapoznanie się z opisami pozwoli wam lepiej i dokładniej poznać miejscowość, do której chcielibyście wybrać się na wypoczynek, urlop czy wakacje. Artykuły napisane są o ciekawych miejscach w górach, nad morzem i innych miejscach w Polsce, gdzie warto pojechać. Dodatkowo w opisach starałam się zamieszczać godziny otwarcia oraz ceny biletów za wstęp do różnych atrakcji znajdujących się w danym miejscu, które to informacje pomogą w organizowaniu czasu i ułatwią przygotowania do wyjazdu. Zapraszam do czytania artykułów.
Page Rank: 2

:: Blog turystyczny | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Egipt o adresie http://: http://www.egiptpolecamy.pl/

świetny wypoczynek jest w gruncie rzeczy bardzo ważny, pozwala nam zregenerować siły czy zapomnieć o trudach codzienności i odstresować się od stresującej pracy. Decydując się na kraj na naszą wycieczkę trzeba wziąć pod uwagę parę czynników, a mianowicie, czy będzie ciepło, czy jest dostęp do wody, jakie określony kraj może nam zaoferować atrakcje turystyczne. Kraj który spełnia te czynniki jest z całą pewnością Egipt kraj leżący na dwóch kontynentach Afryce i Azji.
Page Rank: -1

:: Egipt | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982