« Strona Główna / [ Strony WWW Komputerowe ] / Serwis laptopów


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Usługi informatyczne Kraków o adresie http://: http://www.nkk.pl/

Firma usługowa NKK System to renomowany krakowski serwis sprzętu komputerowego działający nieprzerwanie już od 1990 roku. W owym czasie nabyliśmy zaufanie bardzo wielu klientów, którzy bez obaw powracają do naszej firmy a nawet polecają nas swoim znajomym. Podstawową działalnością NKK System jest serwis komputerowy. Niemniej chcąc sprostać coraz wyższym wymaganiom konsumentów oraz miejscowych firm, wdrożyliśmy do oferty naszej firmy również inne usługi informatyczne, do których zaliczyć można outsourcing IT. Mamy pewność, iż oferta nasza jest ogromnie atrakcyjna zarówno dla partnerów indywidualnych jak również biznesowych. Zapraszamy gorąco do siedziby naszej firmy pod adresem ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków ewentualnie do przejrzenia naszej strony www.
Page Rank: -1

:: Usługi informatyczne Kraków | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: RatujPC-Serwis komputerowy Katowice o adresie http://: http://www.ratujpc.pl/

Jesteśmy serwisem oferującym profesjonalną i ekspresową naprawę komputerów stacjonarnych oraz przenośnych z możliwością wykonania usługi w miejscu wskazanym przez Klienta. W palecie naszych usług znajdziecie Państwo również tworzenie i pozycjonowanie stron, hosting, projektowanie grafik i logotypów. Odzyskujemy utracone dane z twardych dysków, kart pamięci, pendrivów itd. Jeśli jest to tylko możliwe stosujemy metody nie inwazyjne (programowe), tak, by dany nośnik pamięci mógł nadawać się do ponownego użytku. Niestety, w niektórych przypadkach zachodzi konieczność fizycznej ingerencji w struktury nośników.
Page Rank: -1

:: RatujPC-Serwis komputerowy Katowice | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Naprawa laptopów Warszawa o adresie http://: http://www.pc-mobile.pl/

Oferta dla właścicieli laptopów Asus, Acer, HP, Toshiba ? Warszawa. Nasza firma oferuje błyskawiczny obsługę laptopów i ekranów do notebooków. Proponujemy instalację oprogramowania a także usuwanie problemów technicznych. Proponujemy również wymianę uszkodzonych ekranów do laptopów. W ramach serwisu proponujemy naprawę podświetlenia i zawiasów, czyszczenie, konserwację i modernizację sprzętu. Ponadto rozwiązujemy problemy ze zbyt wolną pracą notebooków.
Page Rank: -1

:: Naprawa laptopów Warszawa | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982