« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Hotel Poznań Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Nieruchomości ] Podkategoria Hotele
Strona dodana: 2011-04-27 20:33:03


Opis:
U Mocnego hotel Poznań znajduje się 7 km od targów, 1 km od Lawicy. To 21 pokoi położonych w zielonym ogrodzie - blisko, a jednocześnie daleko od centrum Poznania. Do wyboru pokoje jedno i dwuosobowe , a ponadto apartamenty. Nasz hotel poza specyfikacją gwarantowanym 3 gwiazdkami oferuje niezwykły spokój, możliwość wypoczynku w pięknie utrzymanym ogrodzie. Pokoje są niebywale przytulne, wyposażone w specjalnie dla naszego obiektu projektowane meble. Zadbaliśmy również o to, żeby prawie każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy. Delikatne tapety, zasłony sprawiają, że mogą Szanowni Państwo liczyć nie tylko na komfortowy wypoczynek, lecz też miły wypoczynek w godzinach wieczornych.


Url: http://www.mocny.com.pl/
Słowa kluczowe: Ławica, pokój, MTP, Poznań, lotnisko, restauracja,hotel, apartament, targi
Page Rank: 3
Odsłon 766

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982