« Strona Główna / [ Strony WWW Nieruchomości ] / Hotele


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Hotel Poznań o adresie http://: http://www.mocny.com.pl/

U Mocnego hotel Poznań znajduje się 7 km od targów, 1 km od Lawicy. To 21 pokoi położonych w zielonym ogrodzie - blisko, a jednocześnie daleko od centrum Poznania. Do wyboru pokoje jedno i dwuosobowe , a ponadto apartamenty. Nasz hotel poza specyfikacją gwarantowanym 3 gwiazdkami oferuje niezwykły spokój, możliwość wypoczynku w pięknie utrzymanym ogrodzie. Pokoje są niebywale przytulne, wyposażone w specjalnie dla naszego obiektu projektowane meble. Zadbaliśmy również o to, żeby prawie każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy. Delikatne tapety, zasłony sprawiają, że mogą Szanowni Państwo liczyć nie tylko na komfortowy wypoczynek, lecz też miły wypoczynek w godzinach wieczornych.
Page Rank: 3

:: Hotel Poznań | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Konferencje w pałacu o adresie http://: http://www.palacpalczew.pl/

Kameralny hotel i dom konferencyjny w XIX-wiecznym pałacyku koło Warki, 60 kilometrów od Warszawy. Ośrodek położony jest w zabytkowym parku o powierzchni 5 ha. Zespół malowniczo położony wśród sadów wareckich na skarpie doliny Pilicy. W [url=www.palacpalczew.pl]Białym Pałacu[/url] znajduje się 16 pokoi (36 miejsc noclegowych), sala konferencyjna na 30 osób oraz jadalnia-restauracja na ok. 60 osób. Poza pałacem w ośrodku jest też nowoczesny pawilon, w którym mieści się druga sala oraz pomieszczenia rekreacyjne.
Page Rank: -1

:: Konferencje w pałacu | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: hotele kielce o adresie http://: http://hotel-aviator.pl/

Nasz hotel posiada w ofercie kilkadziesiąt pokoi które czekają na nowych klientów. W ofercie najdziesz zarówno pokoje jednoosobowe jak również kilku osobowe. Jeśli nie jesteś zwolennikiem rezerwacji przez telefon możesz skorzystać z naszego sytemu rezerwacji zamieszczonego na oficjalnej stronie naszego hotelu. Dzięki naszemu systemowi rezerwacja pokoju to kilka minut pracy. Warto również na bieżąco śledzić ofertę naszego hotelu, gdyż co jakiś czas organizujemy wyśmienite promocje zarówno dla nowych jak i stałych kontrahentów.
Page Rank: -1

:: hotele kielce | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Wakacje z Sun&Fun o adresie http://: http://sunfun.pl/

Wyjedź na wakacje z Sun&Fun, spędź niezapomniane chwile w egzotycznym klimacie na ciepłych plażach w krystalicznie czystej wodzie, w najwyszej klasy hotelach. Zobacz starożytne zabytki i przeżyj urlop swego życia! Doskonałe ceny oraz oferty last minute czekają własnie na Ciebie.
Page Rank: -1

:: Wakacje z Sun&Fun | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982