« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: .: Inhalatory Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Medyczne ] Podkategoria Spzęt medyczny
Strona dodana: 2011-11-10 15:28:36


Opis:
Medyczny sklep internetowy DOMIMED pragnie przedstawić bogatą ofertę zarówno sprzętu specjalistycznego, jak i wysokiej jakości produktów do użytku domowego renomowanych producentów. Oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt posiadający gwarancję producenta. Wszystkie urządzenia dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i gwarancje. Zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną na terenie całej Polski. OFERTA: * ciśnieniomierze * inhalatory * termometry * elektryczne szczoteczki do zębów * końcówki do szczoteczek elektrycznych * irygatory * glukometry * laktatory * podgrzewacze pokarmu * wyparzacze * wagi * stetoskopy i wiele innych.


Url: http://www.domimed.pl/
Słowa kluczowe: sklep medyczny, termometry, inhalatory, ciśnieniomierze, termometry bezdotykowe
Page Rank: -1
Odsłon 1069

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186