« Strona Główna / [ Strony WWW Medyczne ] / Spzęt medyczny


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Sprzęt medyczny o adresie http://: http://www.come-poznan.pl/

Proste w przewozie i dokładne w pomiarach aparaty medyczne i weterynaryjne. Odpowiednie w położnictwie aparaty ktg i wszechstronne aparaty usg, także ultrasonografy weterynaryjne. Urządzenia fachowe jak holter ciśnienia i defibrylatory jak innowacyjny powerheart aed g3, który minimalizuje działania konieczne do wykonania przez ratownika. Urządzenia np. dzieła cardiac science, zgodny z odpowiednimi normami. Oferta dla odbiorców z Poznania.
Page Rank: 3

:: Sprzęt medyczny | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: .: Inhalatory o adresie http://: http://www.domimed.pl/

Medyczny sklep internetowy DOMIMED pragnie przedstawić bogatą ofertę zarówno sprzętu specjalistycznego, jak i wysokiej jakości produktów do użytku domowego renomowanych producentów. Oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt posiadający gwarancję producenta. Wszystkie urządzenia dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i gwarancje. Zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną na terenie całej Polski. OFERTA: * ciśnieniomierze * inhalatory * termometry * elektryczne szczoteczki do zębów * końcówki do szczoteczek elektrycznych * irygatory * glukometry * laktatory * podgrzewacze pokarmu * wyparzacze * wagi * stetoskopy i wiele innych.
Page Rank: -1

:: .: Inhalatory | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186