« Strona Główna / [ Strony WWW Sklepowe ] / zegarki


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Atlantic o adresie http://: http://www.zegarkiatlantic.pl/

ATLANTIC to szwajcarska firma o ponad 100-letniej tradycji. Zegarki tej marki znane są w Polsce od kilkudziesięciu lat. Zdarzają się nawet modele z lat 50-tych XX wieku, które nasi klienci przynoszą na wymianę paska. Atlantic to zegarek na pokolenia. Mottem wszelkich działań podejmowanych przez firmę Atlantic jest - "Zegarki Atlantic - inwestycja na pokolenia" Atlantic jest uznanym producentem wysokiej jakości zegarków oferowanych po konkurencyjnej cenie - "najwyższa jakość za rozsądną cenę".
Page Rank: 1

:: Atlantic | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Zegarek Timex o adresie http://: http://www.maxtime.pl/

TIMEX Corporation jest najstarszym amerykańskim producentem zegarków. Firma została założona w 1854 w dolinie Naugatuck w Connecticut, znanej jako "Szwajcaria Ameryki", jako Waterbury Clock. Od tamtej pory zegarki Waterbury zmieniały się wraz z obliczem Ameryki. Podczas II wojny światowej nastąpiła zmiana nazwy na U.S. Time Company. W 1950 rozpoczęto produkcję zegarka naręcznego Times. Wkrótce firma zmieniła nazwę na Timex Corporation i sprzedała ponad 500 milionów zegarków.
Page Rank: 1

:: Zegarek Timex | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Zegarki Casio o adresie http://: http://www.casio.i8p.eu/

Założyciel firmy Tadao Kashio urodził się w Kureta-mura (obecnie Nankoku City) w 1917 roku. Sama marka Casio istnieje na rynku już od 1946 roku i jak mogłoby się zdawać to nie zegarek czy kalkulator był pierwszym produktem wykonanym przez firmę japończyka Tadao Kashio. Pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku Casio wprowadziło na rynek pierwsze zegarki. Pierwszą z takich innowacji były zegarki wykonane z kryształu kwarcowego, które zresztą są popularne do dnia dzisiejszego.
Page Rank: 1

:: Zegarki Casio | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Seiko o adresie http://: http://www.zegarek.net/zegarki/seiko/

Chyba najbardziej znanym azjatyckim producentem zegarków jest firma Seiko. Popularność tych zegarków przebija inne marki z tego kontynentu, a produkty tego producenta systematycznie zalewają coraz to nowsze rynki zbytu, oferując klientom naprawdę wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnych cenach. Wśród zegarków Seiko znajdziemy zegarki z mechanizmami kwarcowymi Kinetic, który to mechanizm jest nowoczesnym połączeniem zegarka automatycznego z funkcją ładowania baterii pod wpływem ruchu. Niemożliwe? A jednak, sprawdź sam i podziwiaj nowoczesne zegarki Seiko.
Page Rank: 0

:: Seiko | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fossil o adresie http://: http://www.zegarki-trend.pl/

Witaj w świecie najnowszych zegarków. Proponujemy Ci stronę, w której znajdziesz niezwykle ładne zegarki marki Fossil. Skąd pochodzi ten producent? Siedziba zarządu znajduje się w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w stanie Teksas. Ideą producenta jest stworzenie nowocześnie wyglądających, zaskakujących i trwałych zegarków typu fashion. Takie produkty zadowalają praktycznie wszystkich odbiorców. Są estetycznie wykonane, posiadaja nowoczesny design. Nosząc taki zegarek, na pewno zostaniesz zauważony wśród znajomych. Z resztą przekonaj się na własnej skórze, w ofercie marki Fossil znajdziesz ponad 200 różnych wzorów zegarków.
Page Rank: 0

:: Fossil | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982