« Strona Główna / [ Strony WWW Usługowe ] / Zdrowie i Uroda


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: BIOPTRON -lampy bioptron. o adresie http://: http://www.bioptron.hg.pl/

Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA. Sukces terapii światłem w walce z bólem to wynik działania wielu mechanizmów. Jednym z nich jest pozytywny efekt wywoływany przez światło BIOPTRON na rozmnażanie się chondrocytów i syntezę substancji międzykomórkowej.Zauważono również istotny efekt stymulujący funkcję fibroblastów i wzmożoną regenerację tkanek.
Page Rank: 4

:: BIOPTRON -lampy bioptron. | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Diety o adresie http://: http://www.olimp-labs.com/

Firma OlimpLabs specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości preparatów wspomagających proces odchudzania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo suplementy diety, tabletki pomagające nam w odchudzaniu, witaminy oraz wiele innych, dzięki którym nasza dieta stanie się efektywniejsza.
Page Rank: 4

:: Diety | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Bioptron przełom w medycynie. o adresie http://: http://www.bioptron.net.pl/

System Terapii Światłem BIOPTRON - urządzenie medyczne o wysokiej skuteczności,potwierdzonej klinicznie, zarówno w leczeniu ran, stanów bólowych, jak i niektórych schorzeń skóry (w postępowaniu leczniczym w przypadku ran). Światło BIOPTRON tworzy kombinacja promieni podczerwonych i światła widzialnego uznanych za korzystne w leczeniu różnego typu problemów i ran. Wykazano, że zarówno podczerwień, jak i światło widzialne wywołują różnego rodzaju pozytywne zmiany na poziomie komórkowym.
Page Rank: 3

:: Bioptron przełom w medycynie. | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: alkoholizm o adresie http://: http://www.tama-terapia.pl/

Coraz więcej osób zaczyna szukać pomocy w walce z nałogami. Jeśli należysz do tych osób to możesz poszukać pomocy w specjalnym ośrodku leczenia uzależnień. Warto to zrobić, jeśli już nie chcesz żyć z swoim nałogiem i nie potrafisz sam sobie z nim poradzić. Właśnie ten ośrodek i odbyta w nim terapia uzależnień jest dla Ciebie.
Page Rank: 3

:: alkoholizm | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Zdrowa żywność bardzo dobrej klasy o adresie http://: http://www.delikatesen.pl/

Internetowy sklep spożywczy pokazuje Państwu swą ofertę na omawianej witrynie. Ekologiczne towary można nabyć po niezwykle wyjątkowo niskich cenach. Nasze wyposażenie zawiera w sobie wszelkie konieczne produkty żywnościowe. Jesteśmy zaopatrzeni w specjalne i zdrowe produkty dla diabetyków. Zdrowa żywność jest konieczna, by zagwarantować sobie długie życie. Więcej na temat naszej różnorodnej oferty znajdziecie Państwo w serwisie.
Page Rank: 2

:: Zdrowa żywność bardzo dobrej klasy | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153