« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Szkoły Wyższe


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Studia administracja o adresie http://: http://wsb.edu.pl/studia_administracja

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza uczelnia wyższa w Zagłębiu Dąbrowskim. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie i licencjackie. Wyższa Szkołą Biznesu kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, informatyka, logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej naszej uczelni oraz zapoznania się wraz z pełną ofertą. Zapraszamy.
Page Rank: 1

:: Studia administracja | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Studia inżynierskie stacjonarne o adresie http://: http://www.wsz.pl/

Reklamowana strona jest własnością Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Zapisać można się tam na studia inżynierskie, licencjackie oraz podyplomowe. Kierunki inżynierskie na uczelni to informatyka i ochrona środowiska. Dodatkowymi kierunkami na tej uczelni są kosmetologia i fizjoterapia. W omawianej placówce zatrudniona jest wykształcona kadra naukowa. Strona zawiera szczegółowe informacje na temat oferty kształcenia.
Page Rank: -1

:: Studia inżynierskie stacjonarne | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186