« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Super aplikacja do automatycznego zapisywania plików - autosave for Ph Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Komputerowe ] Podkategoria Oprogramowanie
Strona dodana: 2012-04-17 12:26:19


Opis:
Autosave for Photoshop - automatyczne zapisyawnie plików w Photoshopie z opcją interwału już za niecałe 5 dolarów. Już nigdy nie stracisz swoją pracę. Kompatybilny z wszystkimi werzjami - możesz używać jakąkolwiek werzje Photoshopu, SavePs będzie działać świetnie. Ustaw sobie dowolnie, po jak dlugim czasie chcesz, żeby Photoshop zapisał Twoje pliki.


Url: http://http:/pl.saveps.com/
Słowa kluczowe: Autosave, automatyczne zapisywanie, photoshop, autosave for Photoshop7
Page Rank: -1
Odsłon 993

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982