« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Stringi Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria Strony prywatne
Strona dodana: 2009-11-16 19:24:35


Opis:
Ubiór jest dla Ciebie czymś fascynującym. Odkryj co noszą mieszkańcy innych krajów. Być może są to sceny kontrowersyjne ale zawsze prawdziwe. Ukażemy Ci wpadki, które zdarzają się przeciętnym kobietom. Niektórych z was być może to zniesmaczy, innym przypadnie to do gustu. Nie zawsze brzydko to wygląda. Lubisz wymieniać poglądy to pokaż nam swoje osąd. Tylko przy użyciu dialogu dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Nie szata zdobi człowieka.


Url: http://whaletailthong.blogspot.com/
Słowa kluczowe: stringi, humor, blog, dziewczyny, bielizna
Page Rank: 0
Odsłon 642

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982