« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Śluby, wesela, eventy, koncerty - muzycy Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Kulturalne ] Podkategoria Muzyka
Strona dodana: 2011-02-28 16:35:15


Opis:
Każdy młody człowiek planując ślub i wesele myśli o oprawie muzycznej tych uroczystości. Łatwo nie jest wybrać odpowiednich muzyków, którzy spełniliby oczekiwania Pary Młodej. Współpracujemy z muzykami, którzy uświetniają swoją grą śluby i wesela. Wyprowadzenie panny młodej kapela 2 osobowa z saksofonistą i akordeonistą. Atrakcją na ślubie jest występ skrzypka razem z akompaniatorem. Profesjonalny duet jest perełką na każdej uroczystej ceremonii zaślubin. Zespół na wesele wokalno – instrumentalny od składu 4 - 8 osobowego. Jeżeli wesele jest w małej sali polecamy zespół grający bez perkusji. Jeżeli jest to impreza prestiżowa polecamy zespół z saksofonistą lub trębaczem. Ważny jest wodzirej prowadzący całą uroczystość.


Url: http://www.twoj-impresariat.pl/
Słowa kluczowe: zespół, muzyczny, zespół na wesele, skrzypek na ślub, ślub, wesele, muzyka, eventy, częstochowa,
Page Rank: -1
Odsłon 32237

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982