« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Przedszkola niepubliczne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Niepubliczne Przedszkole Poznań o adresie http://: http://maja-przedszkole.pl/

Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny dziecka. Uczymy w oparciu o podstawy programowe wychowania przedszkolnego. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań - zapraszamy na nasza stronę www oraz do wizyty osobistej w naszym przedszkolu!
Page Rank: 0

:: Niepubliczne Przedszkole Poznań | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Przedszkole warszawa o adresie http://: http://myvinci.edu.pl/

British International Academy Kids to warszawskie przedszkole językowe, które oferuje swoim podopiecznym wspaniałe warunki do świetnego rozwoju. Rodzice, którzy szczególnie pragną dla swoich dzieci fantastycznych warunków, a jeszcze nie wiedzą jakie wybrać przedszkole w Warszawie, wszystkie informacje na temat przedszkola znajdą pod adresem www.myvinci.edu.pl. Przedszkole językowe to na pewno świeży pomysł w Polsce, jednak zdecydowanie warto skorzystać z tej opcji, ponieważ małe dzieci mają dzięki temu szansę na szybki i nieprzeciętny rozwój. W serwisie myvinci.edu.pl znajduje się wiele wskazówek dla poszukujących rodziców, a także oczywiście kontakt do placówki.
Page Rank: -1

:: Przedszkole warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Przedszkole o adresie http://: http://www.happycentre.pl/

Happy Centre to zarazem przedszkole i szkoła języków obcych. Akademia Małych Smoków, czyli przedszkole, proponuje profesjonalny program edukacyjny. Rodzaje kursów w szkole językowej obejmują różne stopnie zaawansowania. W ofercie opisywanego centrum znajdziemy obozy, np. narciarskie. W szkole języków obcych dostępny jest również angielski dla dorosłych. Niniejsza strona www zawiera szczegóły na temat ofert tych placówek.
Page Rank: -1

:: Przedszkole | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Przedszkole niepubliczne Kraków o adresie http://: http://www.rainbow.krakow.pl/

Jeśli szukasz idealnego przedszkola dla malucha i chciałbyś być pewien, że będzie ono w pełni bezpieczne oraz będzie mieć możliwie najlepszą opiekę to rewelacyjnie trafiłeś. Nasze prywatne przedszkole działa na krakowskim rynku nieprzerwanie już od 1991 roku. Jesteśmy przedszkolem nastawionym w równym stopniu na bezpieczeństwo Twoich dzieci, jak i na wspaniałą zabawę oraz naukę angielskiego. W naszym przedszkolu maluchy mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje miły czas połączony ze zdobywaniem wiedzy dla dzieci oraz spokój dla mam i tatusiów. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia nas, adres przedszkola to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.
Page Rank: -1

:: Przedszkole niepubliczne Kraków | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Klub malucha Poznań o adresie http://: http://www.przedszkole-poznan.com.pl/

Przedszkole prywatne Poznań to idealne miejsce dla Twojego malucha, u nas Twoje dziecko poczuje się jak w domu, wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia opiekę nad dziećmi 10 cio godzinna 5 dni w tygodniu. W naszym klubie malucha zapewniamy dzieciom bezpieczne zajęcia edukacyjne, elastyczny program zajęć który umożliwia zapracowanym rodzicom całodzienną opiekę.Domowe przedszkole w poznaniu zaprasza wszystkie dzieci i rodziców.
Page Rank: -1

:: Klub malucha Poznań | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153