« Strona Główna / [ Strony WWW Komputerowe ] / programy antywirusowe


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Instalki o adresie http://: http://www.megaprogramy.pl/

Najlepsze i sprawdzone programy, sterowniki, spolszczenia to nasze motto. W naszym serwisie prawie każdy znajdzie instalki takich kodów jak emule, bearshare, rapget, firefox, gadu gadu i inne bez których żaden komputer się nie może obejść bo czym byłby komputer bez kodów które potrafią wykrzesać z niego wszystko co posiada.
Page Rank: 1

:: Instalki | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Program antywirusowy o adresie http://: http://perceptus.pl/

AVG - szybki i skuteczny program antywirusowy w polskiej wersji językowej. Program antywirusowy zwalcza wirusy, backdoory, konie trojańskie oraz robaki internetowe. Bezpieczeństwo użytkowników programu antywirusowego zapewniane jest dzięki wykorzystaniu najbardziej skutecznych, innowacyjnych rozwiązań - najczęściej sztucznej inteligencji. Przykładowo ESET NOD32 dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji ThreatSense potrafi samodzielnie wykryć i zablokować zupełnie nowe zagrożenia usiłujące zaatakować komputer użytkownika.
Page Rank: 0

:: Program antywirusowy | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: darmowe programy o adresie http://: http://programy.57.pl/

Każdy program opatrzony jest opisem dzięki czemu szybko i łatwo wybierzesz to, czego potrzebujesz. U nas znajdziesz programy zapewniające bezpieczeństwo komputera takie jak: antywirusy, antyspyware, zapory firewall. Nasza strona WWW to nie tylko baza programów ale także forum dyskusyjne poświęcone komputerom. Pełne wersje programów, programy shareware, trial oraz freeware. Na naszej stronie przeskanujesz swój komputer programem skaner online. W naszej bazie znajduje się potężna liczba programów, które pobierzesz całkowicie za darmo.
Page Rank: -1

:: darmowe programy | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6191 Podkategorii:  505 Wpisy oczekujące na dodanie: 4114