« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Producent - igłofiltry Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Budowlane ] Podkategoria Materiały budowlane
Strona dodana: 2012-03-01 20:44:53


Opis:
PPHU Klaudia to producent systemów igłofiltrowych - odwodnieniowych oraz dystrybutor pomp zatapialnych, agregatów pompowych do odwadniania za pomoca igłofiltrów i nie tylko. Na stronie także informacje o funkcjonowaniu zestawów igłofiltrowych. W serwisie także oferta pomp zatapialnych AFEC, TSURUMI i FLYGT.


Url: http://www.klaudia.wizja.net/
Słowa kluczowe: Igłofiltry,odwadnianie, agregaty pompowe, pompy Flygt,
Page Rank: -1
Odsłon 442

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 5932 Podkategorii:  501 Wpisy oczekujące na dodanie: 3855