« Strona Główna / [ Strony WWW Informacyjne ] / prawo


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Darmowe wzory pism, podań, umów o adresie http://: http://wzorypism.wordpress.com/

Na blogu znajdziesz darmowe wzory pism, umów, podań, pism urzędowych! Teraz już nie musisz poszukiwać bezpłatnych wzorców różnych niezbędnych Ci pism po całym Internecie ? darmowy wzór znajdziesz na tym blogu! Opublikowane są tu wzory pism z wielu sfer działalności człowieka: działalność gospodarcza, firma, handel, pisma do pracodawcy, pisma do urzędu skarbowego, pisma sądowe, prawo pracy, podania do sądu, zapytania, zezwolenia i wiele innych. Jeżeli posiadasz problem z napisaniem jakiegokolwiek pisma, wniosku czy podania, to zawarte na stronie wzory pomogą Ci je skonstruować. Jeśli nie możesz skorzystać z pomocy w pisaniu pism różnego rodzaju, to z pewnością odnajdziesz je na tej stronie. Wszystkie wzory pism są w pełni darmowe, możesz je skopiować bez żadnych zobowiązań!
Page Rank: -1

:: Darmowe wzory pism, podań, umów | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: wniosek o podwyższenie alimentów o adresie http://: http://www.aliment.pl/

Alimenty to nie tylko świadczenia pieniężne na utrzymanie dzieci, ale także i opieka nad dzieckiem. Sądy biorą to pod uwagę określając z dużą dokładnością w jakiej wysokości alimenty zostaną zasądzone. O ile opieka nad dzieckiem jest rozłożona w miarę równomiernie, to spodziewać należy się, że sąd zasądzi alimenty w niższej kwocie. Na wysokość alimentów ma także wpływ to jak długo rodzice dziecka pozostawali ze sobą w związku. Byli małżonkowie płacą z reguły wyższe alimenty. Istniej też możliwość ubiegania się o zaległe alimenty też w sytuacji gdy zaległości wynoszą nawet kilka lat. Możliwe jest wtedy zasądzenie należnej kwoty wraz z odsetkami. Alimenty płacić może zarówno ojciec jak i mamusia dziecka, jeżeli już dziecko pozostaje pod opieką ojca.
Page Rank: -1

:: wniosek o podwyższenie alimentów | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186