« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / prawo jazdy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szkolenia Kierowców Nauka o adresie http://: http://artom.gda.pl/

Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśniają trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.
Page Rank: 4

:: Prawo jazdy ARTOM Osrodek Szkolenia Kierowców Nauka | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Prawo Jazdy, Nauka, Testy, Egzamin o adresie http://: http://prawko.com.pl/

Prawko.com.pl portal o prawie jazdy. Wszystko o nauce jazdy, testach, egzaminach, baza szkół jazdy, testy komputerowe on-line. Najnowsze informacje na temat szkolenia kierowców, przepisów dotyczących egzaminowania, zmian ustaw związanych z ruchem drogowym. Czyli wszystko to co powinno zainteresować przyszłego a także doświadczonego kierowcę. Forum tematyczne, testy komputerowe.
Page Rank: 4

:: Prawo Jazdy, Nauka, Testy, Egzamin | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Akademia Kierowcy o adresie http://: http://www.akademiakierowcy.pl/

Akademia Kierowcy wchodzi w skład Grupy ATC, prowadzi kursy prawa jazdy kat A,B,C,D,C+E,B+E,T,A. Darmowe szkolenia kat c z EFS. Oœrodek oferuje profesjonalnš kadrę wykładowców certyfikowanš przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.
Page Rank: 4

:: Akademia Kierowcy | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Kursy prawa jazdy Kraków o adresie http://: http://www.szkolajazdy.com/

Jako wiodący prym został zweryfikowany i zdobył zezwolenie nr.00011261 Prezydenta Miasta Krakowa.Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO - TEST istnieje od 1989r.Dostaliśmy również patronat Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.Dysponujemy wykwalifikowaną i kompetentną kadrę.Kształcimy wypróbowanymi i skutecznymi metodami o czym świadczy wysoka zdawalność podczas testów przez naszych kursantów.Indywidualne podejście szkoleniowców do osób uczonych zapewnia bezstresową i efektywną naukę.
Page Rank: 3

:: Kursy prawa jazdy Kraków | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Prawo jazdy Gliwice o adresie http://: http://riodrift.pl/

Witryna profesjonalnej szkoły jazdy Gliwice prowadzi kursy dla wszystkich zainteresowanych, których ciekawi prawo jazdy Gliwice. Ośrodek zatrudnia prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. Nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a wysoka zdawalność egzaminów końcowych zapewnia wysoki prestiż i renomę firmy na śląskim rynku. Zapraszamy serdecznie.
Page Rank: -1

:: Prawo jazdy Gliwice | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153