« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Poradniki o turystyce Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria Strony prywatne
Strona dodana: 2010-04-17 19:02:04


Opis:
Polski serwis dostarczy Ci nowych wrażeń i wprowadzi w świat Ameryki Południowej, Północnej, Afryki i Azji.Z strony której do tej pory nie widziałeś.artykuły redaktora, który jest w trakcie podróży po całym Świecie.Opowiadania z egzotycznych miejsc przedstawiające zagraniczną kulturę, historię, geografię i obyczaje.Codziennie dodawane nowe, turystyczne opowiadania, przez naszego zwariowanego redaktora, który pcha swój nos, pomiędzy innymi, w paszcze Kolumbijskiej dżungli.


Url: http://turystyka.77net.pl/
Słowa kluczowe: opisy, charakteryzacja, podróże, świat, artykuły, turystyka, poradniki
Page Rank: -1
Odsłon 579

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982