« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Oprogramowanie dla firm Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Komputerowe ] Podkategoria Oprogramowanie
Strona dodana: 2012-03-05 12:40:47


Opis:
Itelligence to wieloletni partner działających na wielką skalę koncernów oraz średnich firm. Oferuje optymalne rozwiązania w zakresie funkcjonalnej elektronicznej wymiany danych, szczególnie w obrębie placówek. Zależnie od rodzaju działalności, realizowane są strategie przynoszące w określonych okolicznościach największe rezultaty (tu: systemy zarządzania produkcją, program do obsługi magazynu, oprogramowanie ERP).


Url: http://www.itelligence.pl/
Słowa kluczowe: dokumentów, ERP, obieg, oprogramowanie, zintegrowane, informatyczne, zarządzania, SAP, systemy, danych
Page Rank: -1
Odsłon 1266

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982