« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Naprawa klimatyzatorów oraz serwis kotłów gazowych Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Usługowe ] Podkategoria serwis RTV i AGD
Strona dodana: 2011-07-22 13:06:31


Opis:
Serwis Krajowego Centrum Serwisu, które zajmuje się profesjonalnymi naprawami. Specjalnością tej firmy stała się naprawa urządzeń agd i serwis rtv. Szczególne miejsce w ofercie centrum zajmuje naprawa klimatyzatorów i serwis kotłów gazowych. W zakres oferty wchodzą zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. W firmie dostępna jest naprawa płyt grzejnych, serwis telewizorów i podobne usługi. Oferta skierowana jest do właścicieli sprzętów różnorodnych znanych marek. Strona zawiera formularz umożliwiający przesłanie zgłoszenia naprawy.


Url: http://www.krajowecentrumserwisu.pl/
Słowa kluczowe: serwis rtv, naprawa, serwis, naprawa klimatyzatorów
Page Rank: 0
Odsłon 735

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6214 Podkategorii:  506 Wpisy oczekujące na dodanie: 4137