« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Kursy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Szkolenia o adresie http://: http://szkolenia.itl.waw.pl/oferta-szkoleniowa/szkolenia_techniczne.html

Oferta szkoleń telekomunikacyjnych oferowanych przez Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. W ofercie znajdują się szkolenia z technik internetowych, technik radiowych, sieci dostępowych, technik światłowodowych i innych. Szkolenia obejmują zarówno sieci dostępowe jak i szkieletowe. Szkolenia prowadzone są w trybie szkoleń otwartych jak również dedykowanych pod konkretne zamówienie klienta.
Page Rank: -1

:: Szkolenia | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Kursy fotograficzne Łódź o adresie http://: http://www.kursyfotolodz.pl/

Fotograficzne warsztaty łódź - zapisz się na nasz kurs fotograficzny Łódź i dowiedz się jak robić dobre zdjęcia. Nauczymy Cię fotografować nie tylko lustrzanką, ale także aparatem kompaktowym. Jeśli tylko chcesz się nauczyć fotografii napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie taki kurs jakiego potrzebujesz.
Page Rank: -1

:: Kursy fotograficzne Łódź | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Nowoczesne pomoce dydaktyczne o adresie http://: http://www.i-tablice.pl/

Przedsiębiorstwo P.P.H.U.SEBA proponuje sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych. Ciągle wzbogacamy swoją ofertę o nowe pomoce szkolne. Mamy wiele towarów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Proponowane pomoce dydaktyczne są w dużym stopniu interaktywne. Firma posiada zbudowaną sieć kontaktów z placówkami oświatowymi w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony www.
Page Rank: -1

:: Nowoczesne pomoce dydaktyczne | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Szkolenia sprzedażowe o adresie http://: http://szkoleniasprzedazowe.org/

Witryna z ofertą szkoleń handlowych. Promowane tu warsztaty wyróżniają się tym, że bazują na na badaniach naukowych a nie na niesprawdzonych opiniach. Witryna udostępnia artykuły będące skróconymi opisami naukowych badań, na których oparto program szkoleń.
Page Rank: -1

:: Szkolenia sprzedażowe | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Uprawnienia energetyczne o adresie http://: http://www.uprawnieniaenergetyczne.pl/

Jeżeli wolisz miećkompetencje do konserwacji,odbudowywania, montaży,przeglądów, sprawdzania urządzeń i sieci energetycznych potrzebujeszodbyć kurs z uprawnienia-energetyczne.pl. Nasza firma oferuje najlepsze szkolenia w zakresie uprawnień energetycznych. Naszym celem jest prowadzenie najlepszej renomy szkoleń. Firma oferuje najlepszej jakościnabycie umiejętności do konserwacji, montażu, pomiarów instalacji energetycznych także w module teoretycznej jak i praktycznej. Robimy także najlepszej jakości przygotowanie do egzaminu w zakresie możliwości energetycznych. Jeżeli chcesz napisać egzamin i uzyskać uprawnienia energetyczne musowo wypróbuj z naszej oferty.Proponujemy ci cię do przygotowaniai w firmie uprawnienia-energetyczne.pl, która da możlowość ci otrzymanie dobrego profesji.
Page Rank: -1

:: Uprawnienia energetyczne | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153