« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Kursy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: szkolenia biznesowe o adresie http://: http://www.nowiliderzy.pl/

Oferujemy Państwu szkolenia dla kadry menedżerskiej, szkolenia z zarządzania i szkolenia z przywództwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
Page Rank: 1

:: szkolenia biznesowe | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: szkolenia z negocjacji o adresie http://: http://www.negocjowanie.com.pl/

Oferujemy Państwu szkolenia sprzedażowe, szkolenia z Negocjacji oraz szkolenia z zarządzania sprzedażą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
Page Rank: 0

:: szkolenia z negocjacji | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Ogłoszenia: Pisanie prac, Korepetycje, Kursy i szkolenia o adresie http://: http://www.pomocnik-studenta.pl/

Darmowe og�oszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podr�czny i przejrzysty portal og�oszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.
Page Rank: 0

:: Ogłoszenia: Pisanie prac, Korepetycje, Kursy i szkolenia | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fachowe szkolenia - makijaż permanentny o adresie http://: http://www.permanentmakeup.com.pl/

Wchodząc na daną stronę dowiedzą się Państwo o makijażu trwałym. Mamy wiele praw wyłączności dystrybucji towarów kosmetycznych w Polsce i Europie. Prowadzimy makijaż permanentny szkolenia, a również w obrębie robienia tatuażu. Naszym pragnieniem jest, by zapoznali się Państwo z naszą ofertą w serwisie.
Page Rank: 0

:: Fachowe szkolenia - makijaż permanentny | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Astustus - Szkoła samodoskonalenia o adresie http://: http://astutus.pl/

Akademia samodoskonalenia Astutus stawia na nowoczesność. Uważamy, że klasyczne metody nauki powinny odejść do lamusa i nie wrócić. Czemu? Ucząc się standardowo korzystasz tylko z jednej półkuli ? lewej. Odpowiedzialna jest ona za logikę, linearność, analizę, słowa i liczby. Prawa leży odłogiem. Pokażemy Ci, jak uczyć się, by jednocześnie wykorzystywać obie półkule. Dzięki naszym warsztatom nauczysz się jak używać także tej drugiej półkuli, dzięki czemu nauka mija szybciej i przyjemniej. Zjawisko to nosi nazwę synergii. Umożliwia to podniesienie efektywności pracy, a proces nauki i zapamiętywania staje się prostszym, szybszym i przyjemniejszym. Sprzyja to myśleniu twórczemu, wielokierunkowemu, a nie nudnemu i odtwórczemu. Badania mówią jednoznacznie: umiejętne wykorzystanie prawej półkuli przyczynia się do znaczącej poprawy zapamiętywania i uczenia się nowego materiału.
Page Rank: -1

:: Astustus - Szkoła samodoskonalenia | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153