« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Kursy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Prawo jazdy na samochód osobowy w Anglii o adresie http://: http://www.emano.co.uk/

Polscy instruktorzy jazdy w UK - katalog. Oferta firmy Emano skierowana jest do Polaków planujących uzyskanie prawa jazdy UK. Wystarczy zakupić komplet składający się z książki lub płyt DVD, w których to przedstawione są testy oraz brytyjski kodeks drogowy. Materiały szkoleniowe zawierają aktualne przepisy ruchu drogowego obowiązujące w Wielkiej Brytanii wyjaśnione w przejrzysty sposób dla każdego. Wszystkie materiały dostępne są na stronie internetowej firmy Emano,a wśród nich są: testy na prawo jazdy w UK po polsku. Dzięki nim można zdobyć prawo jazdy na ciężarówkę w UK dziecinnie łatwo.
Page Rank: 4

:: Prawo jazdy na samochód osobowy w Anglii | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Nauka szybkiego czytania o adresie http://: http://www.szybkie-czytanie.com/

Chcesz szybko czytać? brakuje Ci czasu na czytanie, a uwielbiasz czytać książki? Chcesz wiedzieć więcej i uczyć się szybciej? Zdawać egzaminy i zaliczenia bez problemów? Pragniesz ulepszyć swój warsztat czytania? Jesteśmy w stanie Ci pomoc! Kurs szybkiego czytania dla każdego. Nauczymy Cię szybko i efektownie czytać, za pomocą nowych technik pamięciowych a przy okazji pokażemy jak tworzyć kolorowe Mapy myśli za pomocą których będziesz ćwiczyć swój umysł. Nauka szybkiego czytania dla Ciebie bez tajemnic!
Page Rank: 3

:: Nauka szybkiego czytania | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: executive coaching o adresie http://: http://www.rabacoaching.pl/

International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.
Page Rank: 2

:: executive coaching | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fiński Dąbrowa Górnicza o adresie http://: http://progreso.com.pl/oferta/kursy-jezykowe.html

Nasze Centrum Językowe ?PROGRESO" jest prężnie rozwijającą się szkołą językową i biurem tłumaczeń w Dąbrowie Górniczej. Nasza działalnośc obejmuje cały Śląsk. Główna siedziba naszej szkoły znajdujei się w Centrum Dąbrowy Górniczej na ulicy 3 Maja 26. Kształcimy w aż 22 językach obcych, min. języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i wielu, wielu innych. Wszystkich pragnących wiedzy zapraszamy na naszą stronę.
Page Rank: 2

:: Fiński Dąbrowa Górnicza | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: szkolenia z perswazji o adresie http://: http://www.wywieraniewplywu.com.pl/

International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
Page Rank: 1

:: szkolenia z perswazji | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153