« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Kursy angielskiego dla wszystkich Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Edukacyjne ] Podkategoria Angielski
Strona dodana: 2011-07-25 06:31:44


Opis:
English For You to szkoła, w której organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Ta szkoła językowa gwarantuje innowacyjne systemy nauczania, nastawione na konwersację. Kursy językowe są dostępne dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Opisywana szkoła językowa ma przy tym bogate zaplecze dydaktyczne.


Url: http://www.englishforyou.pl/
Słowa kluczowe: szkoła angielskiego, szkoły językowe, kursy angielskiego, język angielski, nauka angielskiego
Page Rank: 2
Odsłon 943

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153