« Strona Główna / [ Strony WWW Biznesowe ] / internet


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Strony internetowe warszawa o adresie http://: http://www.webway.com.pl/

Strony www specjalnie dla Ciebie! Przy niewielkim wkładzie własnym zapewnisz sobie profesjonalnie wykonaną witrynę przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli Twoim celem jest efektywne zaistnienie w przestrzeni cyfrowej, trafiłeś doskonale! Chcesz pokazać się światu? Doradzimy najskuteczniejsze metody i techniki reklamy. Potrzebny ci informatyk , skontaktuj się z nami. Nie masz pomysłu na logo? Stworzymy je dla Ciebie! Masz gotową koncepcję i oczekiwania? Sprostamy im! Internet stoi przed tobą otworem! Skontaktuj się z nami i zainwestuj w witrynę dostosowaną do Twoich potrzeb!  
Page Rank: 2

:: Strony internetowe warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Kiedy stosować przekierowanie 301? o adresie http://: http://www.twardy.org/

Przekierowanie 301 strony internetowej jest atrakcyjnym narzędziem, użytkowanym po przeniesieniu www na nową lokację, ale i również ma sporo innych zastosowań. Zanim przejdziemy do technicznych niuansów przyjrzyjmy się jak to działa dla zwykłego użytkownika. Wchodzą na url www.strona.pl która ma przekierowanie 301 na www.nowaStrona.pl odwiedzający od razu zostaje przeniesiony na następny url. Przekierowanie to jest używane również do przekierowania SEO mocy na nowy adres, ponieważ spiderywyszukiwarki wiedząc o tym przeniesieniu traktują nową domenę tak jak starą. Oczywiście tak długo jak 301 na starej domenie istnieje.
Page Rank: 0

:: Kiedy stosować przekierowanie 301? | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Leasing auta o adresie http://: http://www.leasing-polska.com.pl/

Zapraszamy Państwa niezwykle gorąco na witrynę www.leasing-polska.com.pl, odnaleźć na niej mogą Państwo obszerny dobór informacji na temat Leasingu. Naszym celem jest zebranie istotnych informacji, których potrzebujesz aby podjąć dobrą decyzje o leasingu. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje rozwoju naszego portalu aby stawał się coraz ciekawszy. Sprawdź naszą witrynę już teraz a na pewno nie pożałujesz czasu który na to poświecisz. Przyswój sobie unikalną wiedzie, która może się przydać w wielu istotnych chwilach.
Page Rank: -1

:: Leasing auta | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Dostępność stron, walidator o adresie http://: http://www.utilitia.pl/

Utilitia prezentuje unikatowy na polskim rynku walidator, badający dostępność stron internetowych dla osób niepełnosprawnych, robotów indeksujących i urządzeń mobilnych. Firma Utilitia została powołana przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego w celu propagowania uniwersalnego projektowania, dostępności i równego dostępu dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że walidator Utilitia sprawi, że wykluczenie cyfrowe zmniejszy się, a świadomość twórców stron i serwisów internetowych podniesie się na tyle, by dostępność stała się standardem. Zapraszamy do testowania naszej usługi.
Page Rank: -1

:: Dostępność stron, walidator | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Pościel z kory o adresie http://: http://posciel24.com.pl/

Posciel24.com.pl jest sklepem internetowym, specjalizującym się w sprzedaży atrakcyjnej pościeli i prześcieradeł. W naszej ofercie stałej sprzedaży znajdują się: pościel dziecięca (z motywami znanych bajek, bardzo kolorowa), pościel z kory (duży wybór wzorów i rozmiarów), prześcieradła oraz pościel satyna bawełniana. Zapewniamy szybką i tanią wysyłkę oraz dobry kontakt z klientem. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdują się różne wzory pościeli wraz z opisem.
Page Rank: -1

:: Pościel z kory | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6248 Podkategorii:  508 Wpisy oczekujące na dodanie: 4171