« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: gołębie sprzedam Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Sklepowe ] Podkategoria zooapteka, sklep zoologiczny
Strona dodana: 2011-10-29 16:10:24


Opis:
Fajne-golebie.pl to portal o gołębiach pocztowych, który zaistniał dla takiego hodowcy jak Ty. Znajdziesz tutaj liczne informacji o moich gołębiach, które przyniosły mi wiele satysfakcji oraz dodatkowo wysokie wyniki w lotach. To tutaj przeczytasz o moich osiągnięciach w poszczególnych oddziałach, okręgach oraz dodatkowo intrygujących ofertach. Zapraszam także do odwiedzenia zakładki Inne gdzie znajdziesz tam ciekawe dane na temat 3 okręgów (Gorzów Wlkp., Sulęcin i Kostrzyn nad Odrą) Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Życzę miłego zastosowania naszej strony, a oprócz tego sukcesów we osobistej hodowli. O ile masz jakieś pytania to skontaktuj się ze mną.


Url: http://www.fajne-golebie.pl/
Słowa kluczowe: sprzedam gołębie pocztowe,sprzedam gołębie,gołębie pocztowe,gołębie sprzedaż
Page Rank: -1
Odsłon 904

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186