« Strona Główna / [ Strony WWW Usługowe ] / Fotografia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Fotografia ślubna, hääkuvaus - aniapadzik.com o adresie http://: http://aniapadzik.com/

Kolor – Światło – Kształt. Wszystkie te elementy tworzą Fotografię. Czarodziej, który tworzy z nich piękno – to Fotograf. Współcześnie sztuka czarodziejska potrzebuje jednak wiedzy. W mojej pracy łączę ze sobą dwie sfery: zdolności zawodowe i artystyczną wrażliwość. Urodzona w roku ’75 – Fotograf. Jednocześnie – zawodowa inżynier, żona, mama, miłośniczka teatru i muzyki, poszukiwaczka ludzkich emocji. Moja specjalność to Fotografia-Opowieść: śluby, sesje stylizowane, przedstawienia teatralne, dzieci, podróże. Dzieląc życie między Finlandią i Polską, teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu Fotografii zdobyłam w obu tych krajach. Międzynarodowe projekty, konkursy, stypendia i zdobywane nagrody ciągle motywują mnie do poszukiwana nowych wyzwań. Dla mnie najważniejszy jest jednak Temat. Moje zdjęcia przemawiają własnym głosem (same za siebie). Obejrzyj je i sam zostań częścią opowieści. Stworzymy jej nowy wątek.
Page Rank: -1

:: Fotografia ślubna, hääkuvaus - aniapadzik.com | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fotografia ślubna śląsk o adresie http://: http://mnalepa.com.pl/

Niebanalna fotografia ślubna i artystyczna- Śląsk i okolice. Moja fotografia to obraz namalowany światłem pozwalający utrwalić niezapomniane chwile i ważne momenty Waszego życia. Każda sesja ślubna to odrębna i indywidualna historia miłości dwojga ludzi. Oferuję: Niebanalną fotografię ślubną (reportaż ślubny, plener, studio) , Akt, Portret, Portfolio Modelek i Modeli, Fotografię reklamową. Każdy z nas jest inny dlatego też każda sesja jest przygotowywana indywidualnie i dostosowana do potrzeb klienta. W fotografii unikam banalnych miejsc i zawsze poszukuje oryginalne i klimatyczne miejsca podkreślające atmosferę chwili. Posiadam uprawnienia do fotografowania w miejscach kultu sakralnego. Używam profesjonalnego sprzętu marki Canon. Oferuje fotoksiążki i klasyczne albumy ręcznie wklejane. Swoim klientom prócz wykonania tradycyjnych fotografii jak wyżej, oferuję profesjonalną komputerową obróbkę zdjęć, od retuszu po postarzanie fotografii i fantazyjny fotomontaż.
Page Rank: -1

:: Fotografia ślubna śląsk | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: galeria5 o adresie http://: http://www.galeriatwarzy.pl/

Chciałbym bardzo podziękować Centrum Filmowemu ATV Group za możliwość wzięcia udziału w evencie, podczas którego wcieliłem się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci kina światowego, jaką jest Travis z filmu Martina Scorsesse "Taxi Driver". Udział w takiej uroczystości dał możliwość obcowania oraz poznania wielu ciekawych postaci z branży show biznesu . Oczywiście nie można zapomnieć o honorowej osobie Martina Scorsesse który obierał tytuł doktora honoris causa. Mimo swojej niezaprzeczalnej wielkości, popularności oraz wkładu, jak włożył w rozwój kina jest człowiekiem bardzo pogodnym, skromnym oraz pełnym poczucia humoru.
Page Rank: -1

:: galeria5 | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6230 Podkategorii:  507 Wpisy oczekujące na dodanie: 4153