« Strona Główna / [ Strony WWW Kulturalne ] / Fotografia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Lustrzanki o adresie http://: http://www.fotoset.pl/

Obecnie w handlu produktami sprzętu fotograficznego prawie wszystkie urządzenia cyfrowe mają wbudowaną lampę błyskową, i tak wygląda zazwyczaj układ struktury prawie wszystkich aparatów fotograficznych w handlu. Oczywiście dostępne są również w sprzedaży aparaty, gdzie należy dokupić lampy błyskowe, te zaś są kupowane nie często oraz przez fachowych fotografików. zwykły śmiertelnik, zazwyczaj wykonuje zdjęcia własnej rodzinie i przyjaciołom wybierze model aparatu cyfrowego, gdzie lampa błyskowa jest zabudowana i uruchamia się automatycznie przy wykonywaniu fotografii. Jeśli byśmy chcieli odpowiedzieć na zapytanie jaki model aparatu jest lepszy, nie ma jednoznacznej opinii, bowiem każdy fotograf ma inne potrzeby i preferencje względem sprzętu fotograficznego.
Page Rank: 4

:: Lustrzanki | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Zmniejszanie zdjęć online o adresie http://: http://www.kompresja.foto-porady.info/

Nasze narzędzie zwane Kompresator to łatwy w obsłudze pomniejszacz Twoich zdjęć. Program jest obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej np. Iternet Explorer. Popularne funkcje to: - zmniejszanie zdjęćnp. na Allegro; - wycinanie fragmentu wybranej fotografii; - nakładanie kolorowego znaku na fotografię; - dodatkowe przekształcenia zdjęcia (np. wytłoczenie zdjęcia); Kompresator to aplikacja stworzona specjalnie dla Twoich potrzeb.
Page Rank: 1

:: Zmniejszanie zdjęć online | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Studio fotograficzne Łódź o adresie http://: http://www.eldesign.pl/

Studio Fotograficzne Łódź - EL DESIGN. Studio Fotografii i Reklamy a także kursy Fotograficzne organizowane w Łodzi - sprawdź czy są jeszcze wolne miejsca by...
Page Rank: 0

:: Studio fotograficzne Łódź | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fotografia ślubna Śląsk o adresie http://: http://www.patrykwolanski.pl/

Fotograf Patryk Wolański jest profesjonalnym fotografem ślubnym, działającym na terenie województwa śląskiego, a szczególnie Rybnika i Katowic. Odwiedzając blog autora mamy okazję zapoznać się z jego zawodowym dorobkiem, obejrzeć portfolio, poznać szczegóły ostatnich realizacji i poczytać o historiach z pracy nad poszczególnymi zleceniami. Witryna umożliwia także bezpośredni kontakt z autorem i skorzystanie z jego usług. Spośród wielu fotografów ślubnych Patryka Wolańskiego wyróżnia nieszablonowość w podejściu do tematu oraz artyzm realizacji.
Page Rank: -1

:: Fotografia ślubna Śląsk | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Fotografia ślubna o adresie http://: http://www.michalowski.net.pl/

Zapraszamy wszystkie Młode Pary do zapoznania się z galerią zdjęć ślubnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować profesjonalne wykonanie fotografii i miła obsługę. Dobrze zaplanowana uroczystość musi być udokumentowana na niepowtarzalnych zdjęciach. Oferujemy także prezentację na płycie DVD. Zapraszamy na www.michalowski.net.pl po więcej informacji i do kontaktu.
Page Rank: -1

:: Fotografia ślubna | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982