« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Angielski


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Nauka angielskiego o adresie http://: http://angielskilife.pl/

Z AngielskiLife.pl znajdziesz niezbędne:przydatne materiały do nauki angielskiego w interneciei. Nasz kurs angielskiego udostępnia lekcje dotyczące gramatyki, słówka, ćwidzenia oraz nagrania. Dzięki dialogą zawartym w naszym serwisie Twoja nauka angielskiego stanie się przyjemna. Kurs angielskiego z którego możesz korzystać w wolnym czasie. Nauka angielskeigo z AngielskiLife.pl nigdy nie była tak skuteczna. Zacznij nasz kurs angielskiego online już teraz! Już nigdy nauka angielskiego online nie będzi trudna. Angielski online to przyszłość.
Page Rank: -1

:: Nauka angielskiego | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Słówka angielskie o adresie http://: http://karteczki.angielskilife.pl/

Angielski online Karteczki Life to innowacyjny kurs nauki słówek. Karteczki to jedna z najskuteczniejszych technik nauki angielskeigo online. Nauka słownictwa angielskiego to ponad 2300 słówek z wielu dziedzin. Angielski online to wygoda oraz praktyczność w przyswajaniu słowek. Słówka angielskie online Karteczki Life to znakomity system do nauki słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak wydajna. Łącznie do nauki wykorzystane zostało 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz na czasiw i ucz się przez kurs angielskiego online. Karteczki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.
Page Rank: -1

:: Słówka angielskie | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Yokatta - Szkoła językowa o adresie http://: http://szkola.yokatta.eu/

Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, tureckiego, rosyjskiego, arabskiego, esperanto itd. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.
Page Rank: -1

:: Yokatta - Szkoła językowa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Polecany angielski dla firm o adresie http://: http://www.lentzprofessionals.eu/

Polecana strona internetowa to osobliwa wizytówka Akademii językowej. Firma prowadzi profesjonalne szkolenia, np. angielski dla firm w Polsce i Niemczech. Klientami placówki są głównie przedsiębiorstwa, ale też instytucje i osoby prywatne. W swoich działaniach nauczyciele stosują brytyjską metodę komunikacyjną. Kadrę tworzą dobrze wykształceni lektorzy, którzy posiadają konieczne zaświadczenia. Działa tutaj internetowe biuro tłumaczeń, które oferuje różne tłumaczenia. Pełen zakres oferowanych usług omówiono na witrynie www.
Page Rank: -1

:: Polecany angielski dla firm | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186