« Strona Główna / [ Strony WWW Edukacyjne ] / Angielski


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: kursy angielski ząbki o adresie http://: http://www.englishway-szkola.pl/

Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.
Page Rank: 2

:: kursy angielski ząbki | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Kurs języka angielskiego bydgoszcz o adresie http://: http://www.perfekt.edu.pl/

Odpowiednia oferta nauki angielskiego dla osób, które chcą uniknąć konieczności samodzielnej pracy w domu. W szkole językowej Perfekt najwięcej wynosi się z samych zajęć. Dzięki dynamicznemu podejściu prowadzących, zwracających uwagę nie tylko na naukę znacznej liczby wyrazów, ale też o systematyczne powtarzanie omówionego materiału, można w krótkim czasie poczynić znaczne postępy. Podczas zajęć wykorzystywana jest sprawdzona Metoda Callana, a lekcje maksymalnie koncentrują się na głównym problemie lekcji, dzięki czemu myśli słuchaczy ograniczają się do zajęć. W czasie konwersacji słuchacze używają pomocy naukowych, dzięki czemu pobudzana jest, a przez to sprawniej zapamiętywana, dotąd przyswojona wiedza.
Page Rank: 2

:: Kurs języka angielskiego bydgoszcz | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Kursy angielskiego dla wszystkich o adresie http://: http://www.englishforyou.pl/

English For You to szkoła, w której organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Ta szkoła językowa gwarantuje innowacyjne systemy nauczania, nastawione na konwersację. Kursy językowe są dostępne dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Opisywana szkoła językowa ma przy tym bogate zaplecze dydaktyczne.
Page Rank: 2

:: Kursy angielskiego dla wszystkich | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: szkoły angielskiego o adresie http://: http://www.angielski.epolen.eu/

Na stronie znajdziecie informacje na temat metod nauczania języka angielskiego. Znajdziecie tu też informacje o szkołach angielskiego. Zapraszamy na stronę o nauczaniu języka angielskiego. Znajdziesz tu informacje zawarte w pigułce.
Page Rank: 0

:: szkoły angielskiego | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: nauka angielskiego o adresie http://: http://www.british.pbws.pl/

BRITISH eHOUSE - centrum języka angielskiego. Nauka języka i tłumaczenia. Podstawą sukcesu BRITISH eHOUSE są nasi lektorzy, którzy posiadając odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i metodyczne poparte certyfikatami TEFL (Teaching English as a Foreign Language) lub dyplomami uczelni wyższych, mają także duże doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, zarówno języka ogólnego jak i Business English.
Page Rank: -1

:: nauka angielskiego | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186