« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: 3 Mma27 Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Sportowe ] Podkategoria Sztuki walki
Strona dodana: 2009-11-06 14:12:23


Opis:
MMA – Mixed Mrtial Arts (Mieszane sztuki walki) – Jest to dyscyplina w której zawodnicy różnych sztuk walki toczą ze sobą pojedynki. Jest to współczesna odmiana widowiska jakimi są zawody sztuk walki, zapewnia ona więcej widowiska sportowego gdyż ma mało ograniczeń.


Url: http://sporty.hekko.pl/
Słowa kluczowe: MMA
Page Rank: 1
Odsłon 746

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6059 Podkategorii:  502 Wpisy oczekujące na dodanie: 3982